TERAZİ Burcu ve Yükselen TERAZİ 2013 YILI Burç Yorumu

TERAZİ Burcu ve Yükselen TERAZİ 2013 YILI Burç Yorumu

Sevgili Terazi Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz yaklaşık üç yılın, sizler için oldukça zorlayıcı geçtiğini tahmin edebiliyorum. Bu dönemde hayatınız sağlam bir kurulum döneminden geçti. Pek çok Terazi evlendi, pek çok Terazi kendi işini kurma yoluna gitti. Hayatınızda kurumsallaşma, kökleşme ve kalıcı hale getirme temaları oldukça ağır bastı.

Astroloji ve burç yorumları ile birazcık ilgiliyseniz, bu geçmiş dönemde burcunuzda seyahat etmekte olan Satürn’ün etkilerini mutlaka duymuşsunuzdur.

Satürn, astrolojide korkulan bir gezegendir. Çünkü insanı zorlar, dersler verir. Bu dersleri öğrenmek önemlidir. Çünkü, öğrenilen bu dersler hayat boyu rahat etmeniz ve olgunlaşmanız için karşınıza çıkar. Satürn 29 senede bir bu döngüyü hayatlarımıza taşır. Hal böyle olunca ortalama insan ömrü, iki, maksimum üç Satürn döngüsü görebilir.
Söylemeye çalıştığım şey şu: Hayatınızın kurulum dönemi bitti. O zorlu döneme dair üzerinize düşen şeyleri yerine getirdiğinizi tahmin ediyorum. Çünkü Satürn, insana bir şey öğreteceğinde yavaş yavaş, adım adım bir şeyleri hayatımıza getirir. Sürprizler yoktur, mücadele vardır. Mücadeleye gönüllü olmazsanız da defalarca aynı dersleri karşımıza çıkartır. Eninde sonunda karşımıza çıkan sınavları veririz. Hayata daha emin adımlar ile tutunuruz.

Geçtiğimiz 2-3 senenizi düşünün. Hayatınızda neleri değiştirdiniz? İş mi kurdunuz? Evlendiniz mi? Yaşadığınız yer mi değişti? Kendi ayaklarınızın üzerinde durmak için hangi adımları attınız? Hayat inşa etmeye dair önemli dersler almış olmalısınız. Artık hayata bakışınızın, insanların size bakışının eskisi gibi olmadığını tahmin ediyorum. Bundan sonraki dönemde, aldığınız bu dersleri düşünmek ve her daim hatırlamak için özen gösterin. Tanrı’nın bizlerle iletişim kurmak için bu dersleri karşımıza çıkardığını hatırlayın. Kendinizden tavizler vermek/vermemek, kendi hayatınızı yaşamak/size diretilen hayatı yaşamak arasındaki farkı çeşitli deneyimlerle yaşamış olmanız muhtemel. Bundan sonra vizyonunuzu bu deneyimlerden aldığınız dersleri değerlendirerek belirleyin.

Satürn’ün bu dersleri geçtiğimiz Ekim 2012 itibariyle bitti. Şimdi kurduklarınızın meyvesini toplamayı öğrenme zamanına geldiniz.

2013 yılı tüm Terazi’ler için maddi konuların temel odak noktası olması gerektiğini gösteriyor. Bir nevi “akarken doldurma” dönemine… 

Devamı 2013 Benim Yılım kitabında.
2013 Benim Yılım tüm kitapçılarda!
D&R’dan sipariş vermek için linke buradan ulaşabilirsiniz.
Kitabımı gitti-gidiyor üzerinden satın alanlara, kitabı doğrudan imzalayarak ben gönderiyorum.
Kitabı bulabileceğiniz link burada!

%d blogcu bunu beğendi: