Yay Burcu Ağustos 2012 Burç Yorumu

Yay Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Sevgili Yay Burcu Okuyucularım,
Seyahat planlarınızı yaptınız mı? Bu ay hayatınızın seyahatine çıkıyor olabilirsiniz. Ne kadar güzel etkiler altındasınız. O pozitifliğinizin daha da artacağı, hayatı ve yeni kişileri keşfetmenin tadını çıkartacağınız nefis bir ay sizleri bekliyor. Eğer ki seyahat planlarınızı yapmadıysanız elinizi çabuk tutun. Ayın hemen başından itibaren sürpriz gelişmelere olabilir. Hayatınızda yurtdışı ve yabancı insanları ilgilendiren gündemeler olacak gibi görünüyor. Siz veya bir yakınınızın uzun süreli bir seyahati veya taşınması söz konusu olabilir. Bu durum sizin de lehinize görünüyor. İlginçtir ki yapacağınız seyahatler sizler için önemli atlama taşı olabilecek kişileri karşınıza çıkartıcı etkilere sahip olabilir. Tanıştığınız yeni kişileri her zamankinden daha fazla önemseyin ve onlar ile kalıcı bağlantılar kurmaya özen gösterin. Sizler için kapalı kapılar ardında büyük yardımlar yapacak olmaları muhtemel.

Ayın son haftasında işiniz ve kişisel prestijinizle ilgili konularda parlamaya başlayacağınız bir dönem olacak. Bu döneme kadar iyi dinlenin ve bu dönemde mümkünse işinizin başında olun. Gelen takdir ve ödülleri toplamaya fırsatınız olsun.

Bu ay yeni bir iş, yeni bir görev veya bir atama söz konusu olabilir. İşinizi ve kişisel tanınmanızı etkileme potansiyeli yüksek olan bu değişime direnmeyin. Hatta bu değişimin olması için önayak olmanızı tavsiye ederim. Zira, kariyerinizde kökleşmek ve parlamanız için size en büyük enerjileri gönderiyor olacak.

Ayın sonunda ve Eylül ayında ise oldukça yoğun olacağınızı şimdiden söylemeliyim. Hem iş, kariyer ve sorumluluklar hem de aşk tarafında yepyeni gündemleriniz olabilir. Önümüzdeki dönemde çokça Yay’ın evlilik, ciddi ilişki ve ilişkisini bir sonraki aşamaya taşıdığı haberini alacağız. Eğer siz de bu yönde ilerliyorsanız içiniz rahat olsun. Sizi kısıtlayıcı veya engelleyici etkiler ufukta görünmüyor. Hatta adım adım doğru aşka yol alıyorsunuz. Sadece kendiniz eskilerden temizlemeniz gerekiyor olabilir. Sizin enerjinizi tüketen, sizi sıkan, boğan veya özgürlüğünüzün önünde duran ilişkilerin size göre olmadığını biliyorsunuz. Karar vermeniz gereken noktaya geldiyseniz, ilişkiyi daha fazla sürdürmemeyi tercih edin. Bu düşüncenizi nezaketle karşı tarafa anlatın ve yeni limanlara doğru yelken açın. Önümüzdeki dönem ilişkilerde ve partnerlik ilişkilerin oldukça şanslısınız. Yalnız kalmaya fırsatınız olmayacağını şimdiden söyleyeyim.

Peki zaten halihazırda ilişkiler konusunda ununu elemiş, eleğini asmış Yay okuyucularıma ne demeli? Onlarda bu etkiler iş ilişkileri ve partnerlik konularında oluşuyor olabilir. Bir iş ilişkisini bitirerek yeni bir dönemin sayfasını açıyor olabilirsiniz. Vazgeçmekten ve bitişlerden korkmayın, korunuyorsunuz. Yepyeni ilişkilerle beraber hayatınıza girecek olan bolluğa yer açın.

Ayın sonunda bir erkek ile ilgili gizlemeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Bu sefer ağzınızı sıkı tutmanızda fayda var. Nedenini daha sonra öğrendiğinizde, iyi ki bu konu bir sır olarak kalmış diyeceğiniz tahmin ediyorum.

Umutlu, mutlu ve bol keşifli bir ay diliyorum.
Burcu Vurkaç

Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak ve yıldız haritanızı yorumlatmak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: