Yay Burcu Ağustos Ayı Yorumu – 2014

Sevgili Yay Burcu ve Yükselen Yay Okuyucularım,

Bu ay tam size göre bir ay!
En sevdiğiniz şeyleri hayatınıza almak için ne kadar güzel bir dönemde olduğunuzu bilmelisiniz.
Gerçek bir Yay enerjisini hayatınıza yansıtmalı, tüm planlarınızı buna göre yapmalısınız.
Ne demek istiyorum…
Öncelikle bu ay özgürlüğünüzü ilan edeceğiniz bir ay olmalı. Bunun ne demek olduğunu emin ki zaten şu an biliyorsunuz kendinize için. Özgrlüğünüzü ilan ettikten sonra önünüzde sınırsız olasılıkların varlığını içinize çekip gülümseyin. Çünkü her şey beklentilerinizden daha güzel olacak şekilde başlıyor.

Ağustos’un önemli bir teması eğitim. Yüksek öğrenim programlarına katılmak, yeni bir kursa başlamak, bir alanda uzmanlık elde etmek için eğitim almak gibi planları artık hayata geçirme zamanı geldi. Bu satırları okuduğunuz an eminim ki aklınıza bir şeyler geliyor. İşte o konularda araştırma yapmaya başlayın. O konularda deneyimli kişilerin tavsiyelerine başvurun. Özellikle, beğenerek takip ettiğiniz kişiler var ise onlardan yardım isteyin.
Eğitim konusu ile kesişen bir diğer konu da yabancı ülkeler…
Yabancı bir ülkede eğitim almak veya ufkunuzu genişletmek amaçlı seyahatleri planalamaya da hemen Ağustos’un ilk günlerinde başlayın. Bilin ki bu alanlara enerji akıttıkça kendinizi bulacaksınız. Size iyi gelecek, eminim!
Bu alanı biraz daha detaylandırmadan bu konuyu kapatmak istemem. Çünkü bazı Yay’larda bu etkiler, zaten halihazırda bir uzmanlık programını bitrmenin vermiş olduğu hazır olma hali ile birleşebilir. Eğer kendinizi yetersiz hissetseniz de buna takılmayın. Şimdi deneyim kazanmaya başlama zamanı sizin için. Bir yerden başlayın. Gerisi gelecek.

Ağustos’un bir diğer teması ise hazırlık yapmaya dair. Henüz piyasaya çıkmaya hazır olmayan bir takım kişisel projeleri ilerletmek için daha iyi bir vakit bulamazsınız. Kendinize yatırım yapma zamanı. Bunu artık yeni sezonun sahnesini kurmak gibi düşünün. Dışarı çıkıp bir şeyleri ilan etmek için acele etmeyin. Sunum günü geldiğinde ise tüm ihtişamı ile her şeyi yüksek sesle duyurmaya hazır olun. Sunum günü Eylül sonunu veya Ekim ayını bulabilir. Her şeyin doğru zamanda şekilleneceğine güvenin.

Ayın 25’inden itibaren ise artık odağınızı kariyerinize çevirin. Yeni başlangıçların, yeni projelerin, ortaklıkların ilk tohumlarını atmaya çok yakın olacaksınız. Statünüz değişebilir. Yaptığınız iş değişebilir. Ayaklarınız yere bassın. Önemli detayları gözetin. Acele işe şeytan karışır sözü bu dönemde kulağınıza küpe olsun. Özellikle Eylül’ün ilk haftası bitene kadar ani kararlardan kaçınmaya gayret edin. Sonrasında, önünüzdeki sis perdesi kalkacak ve sizin için en doğru olanı görebileceksiniz. Sezgilerinize ve karşınıza çıkan mesajlara güvenin.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

 

%d blogcu bunu beğendi: