YAY Burcu ARALIK 2013 Yorumu

Sevgili Yay Burcu ve Yükselen Yay Okuyucularım,

Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.
Siz de kendiniz için doğru konuları keşfetmek ve başlangıçlar yapmaya niyet ediyorsanız size bir önerim var:
Yeni ayın en etkili olduğu akşamda, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:00‘da Etiler‘de bir Yeni Ay Meditasyonu yaptıracağım.
Hikayeler, örnekler, sorular evrendeki enerjiyi anlamak ve yeniye açılmak için….
Kararlar almak, niyetimizi ortaya koymak için…
Farklı meditasyonlar içeren uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Katılım için detayları buradan görebilirsiniz.

Gelelim bu ayın tamamının etkilerine…

Doğum gününüz kutlu olsun!
Yeni yaşınız, yeni yılınız sizlere bol bol yenilik, başarı ve özgürlük getirsin diliyorum.

Yeni aya dinlenerek başlamaya ne dersiniz? Son dönemce oldukça yoğun, yorgun ve dışarıda zaman geçirmiş olmanız muhtemel. Kışın bu soğuk günlerinde daha sakin kalıp okumak, araştırmak, dinlenmek faydalı olacaktır. Kendinize iyi bakmaya çalışın. Zorunlu dinlenmelere maruz kalmamak için önemli.

Bir yandan da kişisel projeleriniz ile ilgilenmek için vakit yaratın. Bu dönemde her zamankinden daha iyi ilerleyebilirsiniz. Özellikle iş hayatı veya profesyonel uğraşlar dolayısıyla tanıdığınız kişilerden destek alabilirsiniz. Bu destek bazen öyle aleni bir şekilde ortaya çıkmaz. Yaşadığınız bir zorluk, bir mücadele, bir tartışma bir anda kafanızda taşları yerine oturtur ve kendinizi farklı bir bakış açısına, farklı bir yola hazır hissedersiniz. Bu anlamda yaşamınızda neler olduğuna bakmaya çalışın.

Her ne kadar yılı sonlandırıyor olsak da, sizler için önemli başlangıçlar vurgusu olan bir aya giriyoruz. Bu yeni ayda hayatınızın her alanında yapacağınız girişimler destekleniyor. Böylesine güçlü bir enerjiyi kullanmalısınız. Bu enerjiyi kullanmak için, geçen ay uzun uzun sıraladığım soruları cevaplamış olmanız kritik. Bir de yapmak istediklerinize dair sizleri nelerin motive ettiğini bilmeniz çok önemli. Bir şeyi çok istemek güzel. “NEDEN İSTİYORUM?” diye sormalı insan! Cevabı bulabiliyorsanız ne mutlu. Çünkü asıl isteğiniz o cevapta saklı. Bunu bulabiliyorsanız yolunuz hep açık demektir.

Partnerlik ilişkilerinde önemli gelişmeler kaydedebileceğiniz bu aydan itibaren, ilişkilerinizin yönü değişiyor olabilir. Bir tamamlanma, olgunlaşma ve farkındalıktan gelen aydınlanma halini yaşayacağınızı tahmin ediyorum. İçgüdülerinizin sizi sürüklediği yolu takip edin. İçgüdüler ve mantık zaman zaman çatışır. Size mantıklı gelmese bile içten içe size ulaşmaya çalışan, doğru yolu gösteren o sesi dinleyin. Bitmesi gereken bitsin, statü değiştirmesi gereken değişsin. Önünde durup daha fazla direnmeyin. Yeni yaşınızda tazecik ve yenilenmiş bir siz için buna izin vermelisiniz.
2014’te görüşmek üzere…
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz. 

%d blogcu bunu beğendi: