YAY Burcu Ekim 2012 Aylık Burç Yorumu

YAY Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Yay Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz aydan beridir hayat hızlanmış olmalı. Yorulduğunuzu, bazen mücadeleden yıldığınızı, ama sonra durup mücadeleden hiç mi hiç vazgeçmeyeceğinizi hissetmiş olabilirsiniz. İyi yaptınız! Sizin o hiç yılmayan, hatta mücadele gördükçe tahrik olup üzerine giden halinize pek çok kişi hayran! Size söylemiyor olabilirler ama ben söyleyeyim.

Bu ay bol bol kalabalıklarda olma, ilişkiler kurma ve ilişkiler yolu ile ilerleme ayı olmalı. Yorgunluğunuza rağmen bu temalara yoğunlaşmak için kendinize rezerv bir enerji saklamalısınız. Bu kalabalıklarda ne mi yapacaksınız? Bu kalabalıklarda hayallerinize giden yolda insanlardan yardım istemeniz gerekiyor. Hayatınızda kısa ve orta vadede neler olmasını istiyorsunuz? Bunun için kimlere ihtiyacınız var? Nasıl kişiler size yardımcı olabilir. Hadi hızlıca bunları düşünün. Çünkü kalabalıklara çıktığınızda bu sorulara verdiğiniz cevapları açıklamak, sizi hayallerinize giden yolda hızla ilerletebilir.

Eylül ayının hemen sonunda oluşan Koç burcu dolunayı size oldukça güzel etkiler taşıyor olabilir. Bu dolunay önemli enerjiler barındırıyor. Değişim için, hayatınızı ilerletmek ve mevcutu değiştirmek için oldukça güçlü etkiler… Bu etkilerden faydalanmalısınız. Yeniye odaklanmak, yeniye açılmak, ilk olmaya cesaret etmek ve görüşlerinizi her şeye rağmen açıklamak ve radikal yolu seçmek size yarayacak olan.

Sanatsal faaliyetler, artistik yetenek, sahneler, sunmak, kalabalıklara hitap etmek gibi uğraşlarınız var ise bu temalarda sizler için kullanılması gereken önemli bir etki oluşuyor. Bu etkiyi Ekim ayının ilk yarısı boyunca kullanmalısınız.

Ayın ikinci haftası ile beraber burcunuzda ilerleyecek olan aksiyon ve enerjinin gezegeni Mars, adeta bu ay sizlerin koruyucusu olacak. Sizlere enerji verip, çekici ve karizmatik bir izlenim bırakmanıza yardımcı olacak.  Bu güzel etkiyi kalabalıkların içinde taraftarlarınızı toplamak ve ikna gücünüzle parlamak için kullanmalısınız.

Ayın sonunda oluşacak olan dolunay kişisel bir projenize dair içsel olgunlaşmaya işaret edecek. Kapanıp kendinize yatırım yapma zamanı gelecek. Bir yandan da bu dolunay kendinizi iyileştirmeniz için sizlere ışık tutacak. Bu iyileşme fiziksel, zihinsel veya ruhsal olabilir. Biraz kapanıp dinlenmek, kendinize dönmek ve içinizi dinlemek için vakit ayırmalısınız.

Bu ay yurtdışı ile ilişkiler, yabancı ülkelerden gelen haberler içinize ferah bir su serpebilir, aklınızı oralarda bırakıp hayallerinizi köpürtebilir. Geçtiğimiz aydan itibaren başlayan bu etkiler ile ayaklarınızı yerden kesmemeye dikkat edin.

Kişisel prestijinizi ilgilendiren konularda güzel gelişmelere sahne olabilecek olan bu ay, kariyerinize dair içinizi rahatlatan gelişmeler, görüşmeler veya fırsatlar taşıyabilir.

BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: