YAY Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Geçen ay hazırladığınız projeleri insanlara anlatma dönemine girdiğinizi bilmenizi isterim. Artık biraz kalabalıklarda olmak, derdinizi, davalarınızı, emeklerinizi anlatma zamanı. Maalesef öyle rengarenk bir sosyal hayattan bahsedemiyorum. İşleriniz dolayısıyla tanıştığınız ve sizin başarınıza katkısı olacak kişiler ile sosyalleşme döneminde olacaksınız. Bu etkiden faydalanmanın en güzel yolu, sıkıştığınız noktalarda, kendi kendinize çareler üretmeye çalışmak yerine, insanlardan yardım almaktır. Tam da ihtiyacınız olan kişilerin etrafınızda olduğunu bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek ve yardım talep etmek. Her zamankinden daha fazla konuşun.

Bir yandan da hayallerinize giden yolda insanların desteğini almak için pozitif etkiler altında olduğunuzu da bilmelisiniz. Konuları pişirmek ve uzman görüşü alarak yolunuzu şekillendirmek için bu etkilere kendinizi açın.

Bu ay iş ilişkileriniz dolayısıyla veya size yardımcı olmaya istekli bir kişi ile romantik bir yakınlaşma da söz konusu olabilir.

Ayın ikinci yarısı ile beraber iş yerinizde olaylar hızlanabilir, kendinizi göstermeniz için fırsatlarınız olabilir. Sessiz ve çekingen kalmamalı, öne çıkmaya, mücadele etmeye gönüllü olmalısınız. Bu yolla üstlerinizin desteğini alabilir ve ilerleme kaydedebilirsiniz. Detaylarda gizli olan ayrıntıları fark etmek ve kaosa düzen getirme niyeti ile hareket etmek sizlerin parlamasına yardımcı olacaktır.

Bu ay kalabalıklarda olma, yaptıklarınızı anlatma, sahneleme, icra etme, kalabalıklarla buluşturma konularına odaklanın. Yaptıklarınızın, kişisel prestijinizi arttırması ve statünüzü değiştirmesini istiyorsanız bu dönemi kullanmalısınız.

İnternet girişimleri yapmak isteyen Yaylardansanız, bu ayın başından itibaren başlangıçlar için uygun. Bu başlangıçlar sadece interneti desteklemiyor. Trendleri belirlemek, icatlar, küçük aletler, bir işi farklı yapmanın yollarını deneyimlemek gibi temalarda uğraşlarınız var ise harekete geçmek için doğru zamanlardasınız. Göreviniz geleceği şekillendirmek olsun.

Yaptıklarınızı insanlara duyurmak için her türlü iletişim kanalını cömertçe kullanmaya gayret edin. İletişim, medya, haberleşme ve ulaşım gibi konularda gördüğünüz destek devam ediyor.

Aşk ilişkileri konusunda neyi nasıl istediğinizi de düşünmeniz gereken bir ay. Çünkü bu ay sizlere yeni ve sağlıklı bir ilişkiyi taşıyabileceği gibi, sağlıksız ilişkileri bitirmeniz için de güç verecektir. Yeniye ve daha iyiye kendinizi açın.

Ayın sonuna geldiğimizde geri çekilip kendinizle baş başa kalmak akıllıca olacaktır. Hem dinlenmek, hem de hayatınızda olup bitenleri gözden geçirmek, yeniden değerlendirmeler yapmak için bu dönemi kullanın. İyileşmeniz ve kendinize gelmeniz bu sayede mümkün olacak.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: