YAY Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu

YAY Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Yay Burcu Okuyucularım,
Yeni ay sizler için tam anlamıyla sezonu açmak demek. Ağustos’un sonu itibariyle yaklaşan yoğunluğu hissetmeye başlamış olmanız muhtemel.
Evet, Eylül ayı genel olarak okula dönüş, işlerin yoğunlaşması, satışların artması, kampanyaların başlaması ve üretmeye yoğunlaşma ayıdır. Başak burcu döneminin en temel özelliği olan planlama, disiplin ve verimlilik temaları herkesin hayatına daha fazla girmeye başlar. Ancak bu etkiden en fazla faydalanacak olan sizlersiniz.
Ayın hemen başından itibaren odağınızı kariyerinize ve kişisel prestijiniz ile ilgili konulara çevirmeye ve kararlılıkla ilerlemeye odaklamalısınız. Yeni bir işe girebilir, bir projeye başlayabilir ve bir anda kendinizi gece-gündüz çalışıyorken bulabilirsiniz. Bu temalarda kendinizi akıcı ve doğru ifade edebileceğiniz, parlak bir döneme giriyorsunuz. İkna gücünüz her zamankinden daha iyi olacaktır. Yeter ki planlama ve organize olmaya özen gösterin. Size enerji verecek olan zorluklar, kariyerinizin ve tanınırlığınızın en büyük destekçisi olabilir.
Doğru kişilerin etrafınızda bulunacağı bu dönemde, başarınız için başka kişilerden destek almayı ihmal etmeyin. Bu destek gerek yetenek, gerek maddi kaynak gerekse de manevi olarak oluşabilir. İşbirliklerinin getireceği bolluğu yaşamınıza almaya özen gösterin. Daha önceki aylarda da bahsettiğim gibi size tahmininizden çok daha fazla fayda sağlayacak olan işbirlikleri ve ortaklıklar için şansınız devam ediyor.

Ayın hemen başında kariyeriniz ile ilgili, uzun süredir beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Bu haberler zorlayıcı görünebilir. İlk tepkinizi vermeden önce, sessiz kalıp üzerine düşünmeyi tercih etmelisiniz. Sizler için getireceği yan faydaları değerlendirmeniz faydanıza olacaktır.

Bu ay, yeni bir eğitime başlamak, yurtdışına çıkmak, yabancılarla ilişkiler geliştirmek de faydanıza olacak bir diğer konu. Zihinsel olarak genişleme ihtiyacınızı tatmin edecek aksiyonlarda bulunmak için değerli bir zaman. Belki de uzun süredir başlamayı arzu ettiğiniz bir hobinize dair başlangıçlar yapıp, hayatı ve insanları keşfetme arzunuzu tatmin edebilirsiniz.

Ailenizle  veya evinizle ilgili bir takım konular bu ay can sıkıcı görünebilir. Aslında ailenizden birilerinin sizi desteğinize ihtiyaç duyması ve sizin sayenizde şifalanması mümkün. Moralinizi bozmayın ve “ne yapabilirim” diye düşünün. Bu ay çözümü getiren siz olabilirsiniz.

Ayın sonunda beklenmedik bir romantizm havası ortalığı sarabilir. Özellikle bekar Yay’ların çok hoşuna gidecek olan bu etkiler önümüzdeki ayın ilk günlerinde de devam edecek. Bu etkiyi detaylı bir şekilde önümüzdeki ay anlatacağım. Ama şimdiden aşka ve romantizme vakit yaratmayı ihmal etmeyin demek isterim.

Son olarak, bu ay kapalı kapılar ardında bir hazırlığa da girişiyor olabilirsiniz. Ortalığa açmamanız gereken projeler veya sırlar söz konusu olabilir. Sırf sizi ilgilendiren temalar söz konusu ise dikkat. Bu ay ağzınızı sıkı tutmakta fayda var. Zaten çok beklemeyecek, büyük bir mutlulukla bu gizli kapaklı konular her ne ise herkes ile paylaşacaksınız, ama bu ay olmamalı.
Başarılarınızın ve enerjinizin yüksek olduğu bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların Eylül ayı yorumlarını okumak için tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: