YAY BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Evet, Eylül ayı genel olarak okula dönüş, işlerin yoğunlaşması, satışların artması, kampanyaların başlaması ve üretmeye yoğunlaşma ayıdır. Başak burcu döneminin en temel özelliği olan planlama, disiplin ve verimlilik temaları herkesin hayatına daha fazla girmeye başlar. Ancak bu etkiden en fazla faydalanacak olan sizlersiniz.

Ayın hemen başından itibaren odağınızı kariyerinize ve kişisel prestijiniz ile ilgili konulara çevirmeye ve kararlılıkla ilerlemeye odaklamalısınız. Yeni bir işe girebilir, bir projeye başlayabilir ve bir anda kendinizi gece-gündüz çalışıyorken bulabilirsiniz. Bu temalarda kendinizi akıcı ve doğru ifade edebileceğiniz, parlak bir döneme giriyorsunuz. İkna gücünüz her zamankinden daha iyi olacaktır. Yeter ki planlama ve organize olmaya özen gösterin. Size enerji verecek olan zorluklar, kariyerinizin ve tanınırlığınızın en büyük destekçisi olabilir.

Doğru kişilerin etrafınızda bulunacağı bu dönemde, başarınız için başka kişilerden destek almayı ihmal etmeyin. Bu destek gerek yetenek, gerek maddi kaynak gerekse de manevi olarak oluşabilir. İşbirliklerinin getireceği bolluğu yaşamınıza almaya özen gösterin.

Bu ay kariyeriniz ile ilgili, uzun süredir beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Bu haberler bir terfi, yeni bir görev veya prestijinizi artırıcı bir proje olabilir. Zorlayıcı görünebilir. İlk tepkinizi vermeden önce, sessiz kalıp üzerine düşünmeyi tercih etmelisiniz. Sizler için getireceği yan faydaları ve uzun dönemde size katacaklarını değerlendirmeniz faydanıza olacaktır.

Bu ay, yeni bir eğitime başlamak, yurtdışına çıkmak, yabancılarla ilişkiler geliştirmek de faydanıza olacak bir diğer konu. Zihinsel olarak genişleme ihtiyacınızı tatmin edecek aksiyonlarda bulunmak için değerli bir zaman. Belki de uzun süredir başlamayı arzu ettiğiniz bir hobinize dair başlangıçlar yapıp, hayatı ve insanları keşfetme arzunuzu tatmin edebilirsiniz.

Ailenizle  veya evinizle ilgili bir takım konular bu ay can sıkıcı görünebilir. Aslında ailenizden birilerinin sizi desteğinize ihtiyaç duyması ve sizin sayenizde şifalanması mümkün. Moralinizi bozmayın ve “Ne yapabilirim?” diye düşünün. Bu ay çözümü getiren siz olabilirsiniz.

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: