YAY Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu

YAY Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Yay Burcu Okuyucularım,

Bu ay nerden başlasam nasıl anlatsam bilemediğim bir ay önümüzde uzanıyor.  Biliyorsunuz, ben de sizler gibi hayata hep olumlu bakmaya ve olan biteni faydamıza kullanarak gülümseyebilmeye odaklanıyorum. Ama bu ayın zorlayıcı etkileri bunu bir miktar zorlu kılıyor.

Gökyüzünün karmaşık etkileşimleri, adeta bir sınav dönemi gibi önümüzde uzanıyor. Merkür gerilemesi sizlerin burcunda etkili olmaya başlıyor ve işleri çileden çıkartıcı bir duruma sürükleyebilecek etkiler yaratıyor. Bu ay eşyalarınızın kaybolması, aksilikler, bozulmalar, yanlış anlaşılmalar, iletişimdeki aksaklıklar gibi temalar hayatınıza girebilir. Olan biten üzücü görünüyor. Ancak bu olanlar, hayatınızı daha iyiye götürecek olan tesadüfleri sizlere taşıma etkisine sahip. Örneğin, kaybettiğiniz bir eşyanızın yerine çok daha iyisi sizlere hediye olarak gelebilir. Evi tekeden bakıcınızın yerine uzun süreli ve içinizi son derece raht ettirecek bir yenisi gelebilir. Örnekler çoğaltılabilir. Söylemeye çalıştığım şey ise özetle şu: Her ne oluyor ise, hayatınızın çıkması gereken, size zarar veren ve yolunda gitmeyen bir problemi ortadan kaldırmak için oluyor.  Bugün kötü gördüğünüz bir şey, yarın aslında çok daha iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor olabilir. Tanrı’nın bizlerle konuşma yolu olarak görün bunları ve şansınıza güvenmeye devam edin.

Bu ay  bir yandan da önemli kararlar alma ayı. Ancak aldığınız kararların içinizde kalması, henüz ortaya çıkmaması gerekiyor. Doğum gününüzle birlikte (veya yükseleniniz Yay ise ay sonundan itibaren) kararlarınızı açıklama ve ortaya çıkma amanı gelecek.

Kapalı kapılar ardında kişisel projeleriniz için çalışmaya çok uygun bir aydayız. Dışarıdaki iletişim problemleri ile uğraşmaktansa, enerjinizi kendi davalarınıza yönlendirmeyi tercih etmeniz akıllıca olacaktır. Önce içsel ve kişisel hazırlığınızı yapın. Sonrasında dışarıya açılmanın vakti gelecek.

Ayın sonunda özellikle partnerlik ilişkilerinizi etkileyebilecek bir takım etkiler mevcut. Size iyi gelmeyen ortaklıkları bitirmek ayrılıklar yaşamak gündeminize girebilir. İlişkileriniz sınavdan geçebilir. Böyle karamsar cümleler kurduğuma bakmayın. Aslında sizler için pozitif etkiler mevcut. Sizi zorlayan, size iyi gelmeyen ilişkilerde çözülmeler yaşanabilir. Güçlü olan ilişkiler ise bu sınavlardan daha da güçlenip, derinleşerek çıkacaktır.

Aşk tarafında karmaşık etkilere sahip bu ayda, birden fazla partner ile görüşmek, mevcut ilişkinizin yanı sıra yeni ilişkilere açılmak zorlayıcı olabilir. Gizlenmesi gerekenler beklemediğiniz bir şekilde ortaya çıkabilir. Risk almayın demeden edemeyeceğim.

Koşullar ne olursa olsun, yüzünüzdeki o gülümseme ve canlı enerjinizin daim olduğu bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İZİNSİZ kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: