YAY BURCU KASIM Ayı Yorumu

Bu ay dinlenmek, kalabalıklardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu yeni aya bolca keyif, bolca dinlenme ve kendinizi ödüllendirme günleri ile başlasanız ne kadar güzel olur. Zaten önümüzdeki dönemde doğum gününüze yaklaşacağız. Sosyalleşeceğiniz, spotların sizlerin üzerine çevrileceği bu dönemde, dinlenmişliğin vereceği tazelik ve canlılık ile ortada salınmanız harika olacak.

Uzun süredir kendinizi dinlemeye vakit ayıramamış ve yönünüzü şaşırmış hissediyor olabilirsiniz. Yalnız kalıp içinize dönmek sizlere iyi gelecektir. Kişisel projelerinize odaklanmak için bu arınma ve dinginlik haline ihtiyacınız olacağını tahmin ediyorum. Sakinleştikçe içinizden yükselen bir ses, bir his fark etmeniz mümkün. Bu sesin size yap dediğini takip etmelisiniz. 

Bu ay, yılın en güçlü etkileşimleri olan güneş ve ay tutulmalarını yaşayacağız. Her şeyin tek bir aya toplanması ne kadar heyecan verici. Sizlere içsel mesajlar taşıyan bu büyük enerjiler, başlarken anlattığım içe dönme vaktinin geldiğine işaret edecek.  Takvimlerinizde kendiniz için boş vakitler ayırmalısınız. Kendiniz için yapacağınız çalışmalara hız vermelisiniz. Hayatınızda yolunda gitmeyen neler var? Önümüzdeki dönemde neleri başarmak istiyorsunuz? Hayatınızdan temizlenmesi gereken, size iyi gelmeyen ilişkiler var mı? Maddi konularda ne alemdesiniz? Hedefleriniz ve bulunduğunuz yer arasındaki mesafe ne kadar uzunlukta? Kendinize hangi konularda yatırım yapmak istiyorsunuz? Yapılması gereken atılımlar, zorunluluklar ve disiplin konularında ne alemdesiniz?

Soruları uzun uzun sıralamaya devam etmeyeceğim. Söylemeye çalıştığım şey şu: Bu ay kendinize dönüp içinizdeki bilge sesi duymanız gerekiyor. Gevşeyip rahatlamanız ve neyi ne kadar istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Aldığınız kararlar önümüzdeki dönemde fırsatları görmenizi ve hayatınızda pozitif ilerlemeyi yapmanızı sağlayacak.

Bu ay her türlü iletişimde alınganlığa, yanlış anlaşılmaya dikkat edin. Alınganlık yapan belki siz belki arkadaşlarınız olabilir. Bu hallerin size iyi gelmediğiniz enerjinizi çektiğini biliyorum. Açık ve dürüstçe konuşmayı deneyebilirsiniz.

Bu ay ortaya çıkacak bir takım gizli kapaklı konular tadınızı kaçırmasın. Bu konuların neden sizden saklandığını anlamaya çalışın. Arkada bir art niyet olmama ihtimali yüksek.

Sağlığınızla ilgili konuları önemsemeniz gereken bu ayda, her türlü kontrol, tedavi ve önleyici bakıma gereken önemi vermeli ve şifalanmalısınız.Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: