YAY Burcu ve Yükselen YAY 2013 YILI Burç Yorumu

YAY Burcu ve Yükselen YAY 2013 YILI Burç Yorumu

Sevgili Yay Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz 2012 yılında uzun süreli ilişkiler, partnerlikler, alışkanlıklar, güven, “BEN” olmak ve “BİZ” olmak karşıtlığında pek çok iniş çıkışlar yaşamış olmanız muhtemel. 2013 yılı ile beraber bu konularda yarım kalmış meseleleriniz var ise tamamlayacak ve hayatınızı bu anlamda dönüştürmüş olacaksınız. İlişkilere bakışınız ve dışarıdan size bakıldığında söylenenler artık tamamen şekil değiştirmiş olacak. Her ne kadar yılın ilk yarısında ilişkiler tarafındaki kararsızlık ve alternatif bolluğu devam etse de artık o flörtöz yanınızı dizginleyip daha ciddi adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Ciddi ilişkiler ve evliliğin, şansınıza şans katacağı ve hayatınıza refah getireceğini söylemeliyim. Özellikle yılın ikinci yarısından itibaren gelirleriniz ve hayat standartlarınızda bir yükselme olabilir. Ancak bu durum doğrudan sizin çabalarınızdan değil, eşinizin/partnerinizin kaynaklarının artışı veya sizleri daha çok desteklemesi yoluyla olacaktır. Bu durumu sadece partnerinizin maddi durumundan kaynaklanan bir rahatlama olarak değerlendirmek yanlış olur. Partneriniz aracılığıyla tanıyacağınız kişilerin sizlere olan yardımı da sizin hayatınızın zenginleşmesini ve refah düzeyinizin artmasını sağlayabilir.

Sırlar Yay burçlarına uygun olmayan bir kavramdır. Hayatta her şeyi paylaşmak, yaymak ve genişletmenin zevkini alan Yayların bir sırrı saklaması, kapalı kapılar arkasında işler çevirmesi zordur. Ancak 2013 yılı büyük oranda kapalı kapılar ardında çalışmanız gerektiğine işaret ediyor. Belki kendinizle ilgili büyük bir projenin hazırlığını yapacaksınız, belki de toplum içinde duyulmaması gereken bir çalışmayı yürütüyor olacaksınız. Her ne yapıyor olursanız olun, işleri sessizlik içinde yürütmeyi öğrenmelisiniz. Her şeyin bir zamanı var. Önümüzdeki bu güzel sene, zaman konusunda sizleri daha duyarlı yapabilir. Geç kalma alışkanlığınız var ise hayatın size dersler vermesi muhtemel. Direnmeden, kendinizi düzeltmeyi tercih ederseniz çok memnun olacağınızı söyleyebilirim. Aksi taktirde aynı sorunlar ile tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

2013 yılının bir diğer teması da gizli ilişkiler olabilir. Bir ilişkinin üçüncü kişisi olmanın size iyi gelmeyeceğini biliyorum. Bu nedenle olur da böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız, olayların pozitif tarafından bakmak veya umutla imkansızı istemek sizlere zarar verebilir. Kendinizi korumaya gayret edin. Üzülmenin hiç yakışmadığı bir burç var ise o da sizsiniz tatlı Yay burçları! Sizlerin solması, karanlıkta tüm dünyanın ışıksız kalması gibi bir durum. Buna izin vermeyin.

Ortada bir zorluk, bir meydan okuma, bir kendini ispat durumu var ise tahrik olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Ama bazı zorluklar uğraşmaya değmez…
Devamı 2013 Benim Yılım kitabında.
2013 Benim Yılım tüm kitapçılarda!
D&R’dan sipariş vermek için linke buradan ulaşabilirsiniz.
Kitabımı gitti-gidiyor üzerinden satın alanlara, kitabı doğrudan imzalayarak ben gönderiyorum.
Kitabı bulabileceğiniz link burada!

%d blogcu bunu beğendi: