YAY Burcu & Yükselen YAY ARALIK Ayı Burç Yorumu:

YAY Burcu & Yükselen YAY ARALIK Ayı Burç Yorumu:

Sevgili Yay Burcu Okuyucularım,
Doğum gününüz kutlu olsuuuuun!
Önünüzde oldukça güzel bir yeni yaş uzanıyor. 2013 Benim Yılım kitabımı yazarken, tüm seneye bakıyorum ve analizler yapıyorum biliyorsunuz. Sizler için yaptığım analizleri kelimelere dökmek beni çok mutlu etmişti. Bu etkilerin mutluluğu ile yeni yaşınızı kutlamak ayrı bir güzel!

Aralık ayının etkilerine geri dönersek…
Yıl kapanırken oldukça yoğun olacağınız bir tablo önümde bana bakıyor. Kişisel hedefleriniz için harekete geçmeniz gereken değerli bir ay! Maddi konularda hızla yol alabileceğiniz, hakkınız istemeniz gereken ve yeni gelir kaynaklarına açılmanız gereken önemli bir ay. Bir yandan da harcamalarınızın artması ile gelir gider dengelerinizde bir takım sıkıntıların oluşması muhtemel bir ay. Ancak önümüzdeki dönemde bu dengeyi kuracak gelir kapılarına açılmanız muhtemel olduğu için sizi sıkmak istemiyorum. Harcayın, size iyi geliyorsa bu ay harcayın 🙂

Kasım ayı sonunda karşıt burcunuz İkizler’de oluşan ay tutulması, Aralık ayı boyunca üzerinizde etkili olmaya devam edecek. Bu etkiler ikili ilişkilerde ve uzun ilişkilerde bir takım olgunlaşmalara, karar hallerine ve ani gelişmelere işaret ediyor. İlişkilerde kopmalar yaşanması muhtemel. Bu durum size kötü gibi görünmesin. Çünkü ilişkiler ve ortaklıklara dair önemli adımları atmanız, temizlenmeniz ve rahatlamanız için etkiler oluşuyor.

Ay sonunda Yengeç burcunda oluşacak dolunay, sizlere alışık olmadığınız enerjiler verebilir. Duygusal gerilimlere neden olabilir. İşte bu noktada astroloji bilmek önem kazanıyor. Bile bile lades demeyin, sebepsiz gerilimlere ve sıkıntılara gömülmeyin. Kendinizi rahatlatacak, eğlendirecek aktivitelere kendinizi açın. Maddiyat iligilendiren konularda ise karar almak ve sonuç almak etkileri hakim. Dolunayın yüksek enerjisini finansal konuları sonuçlandırmak için kullanın.

2013 yılında sizleri neler beklediğini merak eden Sevgili Yay Burcu okuyucularım, biliyorsunuz 2013 Benim Yılım kitabım çıktı! Kitapta tüm detayları ile 2013 yılını anlattım. 2013 yılında sizleri bekleyen tüm etkileri ve her ay başlamadan, o aya ait detayları okumayı ihmal etmeyin.
Astroloji rüzgarlarının nereden estiğini bilmek, bizi tatmine ve başarıya ulaştırmakta bir adım öne geçiriyor.
Mutluluğunuz ve huzurunuz daim olsun!
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: