Yengeç Burcu Ağustos 2012 Burç Yorumu

Yengeç Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Sevgili Yengeç Burcu Okuyucularım,
Geçtiğimiz ayın son günlerinde para,  maaşınız, kazançlarınız , tahsil etmek ve bu konularla ilgili bir takım endişeler sizleri yormuş veya üzmüş olabilir.
Ağustos ayı bu etkileri ortadan kaldırabilecek sihirli bir güzellikte başlıyor.
ayın hemen başında oluşan dolunayda odağınızı her türlü kaynağınızı arttırmaya çevirmenizde fayda var. Tazminat, kredi, nafaka, miras vb dışarıdan gelen yollarla kaynaklarınızı artırabileceğiniz gibi, maaş zammı, prim, terfi, yeni müşteri bulmak gibi yollarla da kaynaklarınızı artırmanız söz konusu olabilir.

Maddiyat Yengeçler için önemlidir. Kendinizi güvende hissetmeniz için kenarda bir birikiminizin bulunması harikadır. Bu ay işte bu birikimi oluşturacak beklenmeyen etkileri de beraberinde getiriyor. Bu ay konuşmaya başlayacağınız rakamlar, bugüne kadar hiç telaffuz etmediğiniz rakamlar olabilir.  Büyük rakamları telaffuz etmeye kendinizi hazırlayın sevgili Yengeç’ler! Çünkü artık “akarken doldurma” döneminiz başlıyor. Güç sizde! Diğer yandan güç beklenmedik bir şekilde sizi destekleyen bir takım kişiler vasıtasıyla da oluşuyor. Bu kişiler aileniz, işvereniniz veya hiç beklemediğiniz bir tanıdığınız olabilir. Sizleri destekleyen kim olursa olsun,  kucak açın ve geleni kabul edin.

Konumuz maddiyat ve kazançlarınız olunca, bu ay sürpriz etkilerden de bahsetmeliyim. Belki aklınızda gelirlerinizi arttırmanın yolları ve yöntemleri oluşmuştur. Ancak bilmeniz gereken bir etki de hiç beklemediğiniz kaynaklardan büyük kazanımlar yaratabileceğiniz. Böyle durumlarda aklıma, acaba piyangodan mı bir bekleniniz olmalı diye geliyor. Ancak piyango konuları için kişisel doğum haritanızda net etkiler oluşup oluşmadığına bakmak lazım. Yine de şansınızı denemeye değer bir aydasınız.

Ayın ilk haftasından itibaren, enerjinizin arttığını ve pırıltılarınızın herkes tarafından fark edildiğini hissedebilirsiniz. Gardırobunuzu yenilemek ve görünümünüzü değiştirmek için güzel bir döneme giriyorsunuz. Ama hiç bir şey yapmasanız bile çekiciliğinizin artacağını ve güzelleşeceğinizi söylemeliyim.

Uzun süredir AŞK konusunda sizlere güzel haberler verememenin üzüntüsünü yaşıyordum. Nihayet o etkilerin de başladığı nefis bir aya giriyoruz. İlk haftalarda artan çekiciliğiniz, etrafınızda beklenmedik hayranların toplanmasına neden olabilir. Ayın sonlarına doğru se ayaklarınızı yerden kesecek, arzuladığınız sahiplenme ve tutkuyu sizlere yaşatacak O kişi karşınıza çıkabilir. Aşk konularında uzun süre kafa karışıklığı, platonik etkileşimler veya başka yollarla içinizin sıkıldığı o dönem geride kaldı. Artık gerçek aşk adım adım sizlere yaklaşıyor. Kendinizi aşkın güzel büyüsüne bırakın sevgili Yengeç’ler! Korkmayın, endişelenmeyin. Sizi üzecek, kıracak etkiler artık sizlerden çok uzakta. Üstelik Ağustos ayında başlayan bu güzel etkiler önümüzdeki ay da devam edecek. Harika değil mi?

Peki ilişkisi olan Yengeç’ler bu durumdan nasıl etkilenecek derseniz…
İçsel karışıklıklarınız bitti ve ilişkiniz yoluna girdi muhtemelen. Ayın başındaki sevgi ve huzur etkileri, partnerinizle olan ilişkinizde daha fazla sevgi, daha fazla mutluluk ve huzuru sizlere taşıyacak. Bu ay, ayın başlarında işleriniz ve gelirleriniz konularında çok yoğun olabilirsiniz. Ancak ayın sonlarına doğru güzel , romantik bir seyahat planlamayı düşünebilirsiniz. Özellikle bu seyahat uzak mesafelere olur ise, unutulmazlarınız arasında yer alacağını söyleyebilirim.

Bu aydan itibaren çocuk haberleri almanız da muhtemel. Alacağınız bu haberler biraz sürpriz, daha çok da mutluluk etkisi taşıyor. Ailenize veya bir yakınınıza gelen bu yeni fert sizin mutluluğunuzu da arttıracak. Hayat akıp giderken, bu nadir güzellikleri paylaşmaya ve tadını çıkarmaya vakit ayırmayı ihmal etmeyin.

Son sözüm ise özellikle kendi işini yapan Yengeç’lere. Yaratıcılığınızın arttığı, hatta yılın belki de en güzel ilham perilerinin etrafınızda dolaştığı bir dönemdesiniz. Büyük paralar kazanmak ve tarih yazmak için ciddi fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Sürprizlere açık olun. Endişeli anlarınıda, endişelerinizin kaynağını bulmaya çalışın. Konuşun, yazın, ne yaparsanız yapın ama bir şekilde mantığınızı devreye sokun ve bu puslu geleceğin ardındaki aydınlığa doğru emin adımlarla ilerleyin. Akarken doldurma zamanı!
Bereketiniz bol olsun!
Burcu Vurkaç

Detaylı kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak ve yıldız haritanızı yorumlatmak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: