Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumu – 2014

Sevgili Yengeç Burçları ve Yükselen Yengeç Okuyucularım,

Hayata yeniden dönmüş gibi hissediyor musunuz?

2014 yılı, bugüne kadar epey sıkıntılı geçmiş olmalı sizler için. Büyük büyük olayar yoktu belki. ama içinizin ferah olduğu, endişeden uzak olduğunu gün sayısı bir elin parmaklarını geçmedi belki. Çalışmak zorunda kaldınız. Çok çabaladınız. Umutla, bazı şeylerin peşinden koştunuz. Sonuç elde edememenin hayal kırıklığını yaşadınız. Şimdi size iyi bir haberim var. Bu sene olan biten her şeyi unutun. Yeni bir sayfa açın. Yıl sizin için yeni başlıyor. Bunun kısa bir ön gösterimini Temmuz ayı sonunda hissetmeye başladınız. Ektiklerinizi biçme zamanlarına yaklaşıyoruz ki daha önceden pes etmemiş ve bir şeyler ekmeye devam ettiğinizi varsayıyorum.

Öncelikli konumuz para. Yengeç’lerin için paraya sahip olmanın temel güdüsü güvenlik ihtiyacıdır. Kötü günde, ihtiyacınız olursa diye… Artık para konularına farklı bir bakış açısından bakmanızı tavsiye edeceğim. Artık para, yaşam kalitenizi yükseltmek için daha rahat harcayabileceğiniz bir araca dönmeli. Pahada büyük harcamalar yapmaya hazır olun. Merak etmeyin, önümüzdeki dönemin etkileri bu oahada büyük alışverişleri yapmanız için gereken kaynağı size taşıyacak. Ama hemn bugünlerde, kaynaklarınızı nelerin artıracağını fark etmelisiniz. Uzak ihtimallerden bahsetmiyorum. Yakınlarınızda, elinizi uzatsanız tutabileceğiniz yakınlıkta bazı gelir artırıcı fırsatlar olmalı. İşte o fırsatların peşini bırakmayın. Endişeleriniz olmasını anlarım. Ancak gereksiz olduğunu bilmelisiniz. Kendinizden emin hareket etmeniz gereken günler uzanıyor önümüzde. Özellikle 27 Temmuz’daki Aslan Yeni ayı ile birlikte harekete geçin. Kendinize güvenin. Kararlılığınızı hissettirmeye hazır olun. Aceleye gerek yok. Olması gereken hızda, içinize sinecek şekilde olaylarun şekillendiğini görecek ve gülümseyeceksiniz. Bu yolda ilerlerken tanınırlığınızın da artması muhtemel. Size hayran kalınmasına alışmaya başlamak için güzel bir dönem!

Mars’ın Akrep burcuna geçişi ile beraber, gücünüz ve çekiciliğiniz artıyor. Bu geçiş Temmuz sonunda gerçekleşti. Artık rahat olun. Aylardır çektiğiniz sancılar bitti. Aksiyonlarınızın karşılığını rahatlıkla alacaksınız. İkna gücünüz yüksek. Kendinize saklamayın, dışarıya açılın.

Ağustos’ta bekar Yengeçlere güzel haber: AŞK!
Doğru aşk, doğru kişi yakınlarınızda bir yerlerde. Sosyalleşin. Romantik etkileşimlere kendiniz açın. Ayaklarınızı yerden kesebilecek etkiler var ki bu etkileri uzun süredir özlemiş olabileceğinizi tahmin ediyorum.

İlişkisi olan Yengeçşerin gündeminde ise ilişkiye dair ciddi kararlar söz konusu olabilir. Bir şeylerin adını koymanın, netleşmenin vakti geldi. Netlşen her ne ise, size iyi gelecek. İlişkiniz eskisi gibi olmayacak, bir şeyler ilerleyecek.

Ağustos ayının bir diğer güzel etkisi yaratıcı gücünüzün tekrar açığa çıkması. Tam anlamıyla bir köpürmeden bahsediyorum. İlhamın çığ gibi akışı adeta! Düşüncelerinize, hayallerinize, rüyalarınıza ve hislerinize dikkat edin. Size önemli mesajlar taşıyor olabilirler. Bir yandan da Ağustos sizin için öyle sihiri etkiler taşıyor ki! Düşündüklerinize ve söylediklerinize dikkat edin, her an gerçeğe dönebilirler.

Bu ay, özellikle dolunaydan itibaren bir takım gelişmelere şahit olabilirsiniz. Başkası için çalışıyorsanız önemli iş birlikleri ve projelere dair el sıkışabilirsiniz. Şartlarda anlaşırken rasyonel olmayı elden bırakmayın. Hislerinizle değil, uzun vadede kazanacaklarınızla durumları değerlendirin. Kredi, komisyon, miras, nafaka vb dışarıdan gelebilecek kaynaklara dair de yol almak için ayın 10’undan sonrasını kullanın.

Ay sonunda ise ciddi bir seyahat ve/veya iletişim yoğunluğuna girebilirsiniz. Kendinizi anlatmaya kesinlikle üşenmeyin. Yeni dönemin işbirlikleri organize etmek, detayları görüşmeye başlamak ve taze başlangıçlar yapmak için doğru bir dönem olacak.

Ağustos’un tadını çıkarın. Acele etmeden! Size bu ay gayet iyi gelecek!
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: