YENGEÇ Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu

YENGEÇ Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Yengeç Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz ay oldukça yorucu geçmiş olmalı. Her şeyi yoluna koyduğunuza şüphem yok. Pek şeyde de yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiniz. Yeni ay başlarken az daha sabredin. Bitirme motivasyonunuzu kaybetmeyin. Biz Yengeç’ler için başlangıç kısmı zordur. Süreç bir başlasın, yürütmekte üstümüze yoktur. Sonuç almayı da biliriz hani…

Geçtiğimiz ay yaptığınız pek çok şey kariyeriniz, kişisel prestijiniz ve tanınmanız için önemli idi. Sağlam işler yapmış, projeler bitirmiş ve kendinizi kanıtlamış olmanız muhtemel. Lütfen yaptıklarınızı küçümsemeyin. Kocaman bir aferini hak ediyorsunuz. Zaten Eylül ayının son gününde oluşan dolunay, yaptıklarınızı ödüllendirici etkileşimler taşıyor. Yepyeni ay bu ödüllendirici etkiler ile başlıyor. Üstlerinizle konuşmak ve ilerlemek için talepte bulunma zamanı geldi. Kendi işini yapan Yengeç’ler ise bu süreçte bir aydınlanma yaşayabilir. Bundan sonra neyi, nasıl satmak ve büyütmek gerektiğini anlayacaksınız. Yeni dönem yeni projeler, yeni iş teklifleri, belki bir terfi, belki de yeni bir görev getiriyor olabilir. Bu kadar YENİ YENİ diye yazdım ama iyice vurgulamak istiyorum. Profesyonel hayatta kendinizi yeniye açmalısınız. Şartlar bunu gerektiriyor, Eğer ki büyümek ve kalıcı olmak istiyorsanız…

Bu ay eviniz, aileniz ve fiziki çevreniz ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Enerjinizi, odağınızı ve zamanınızı ahenk yaratmaya, ilişkilerde dengeyi sağlayacak arabulucu görevini üstlenmeye odaklayabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısı ile beraber taşınmak, yeni bir düzene geçmek, hayatınıza daha fazla konfor ve güzellik katmak için arayışlara başlamalısınız. Hayallerinizdeki evi buluyor veya kuruyor olabilirsiniz. Belki de evinize veya ailenize mutluluk getirecek bir bebeğin haberini alıyor olabilirsiniz.

Yaratıcılık ve sunum gerektiren konularınızı hemen ayın başında halletmeye çalışın. Hayallerinizi nasıl somuta dökebileceğinizi düşünün ve hemen harekete geçin. Kalıcılık ve büyük kazanımlar söz konusu olabilir.

Ayın sonuna geldiğimizde önümüzde uzanan dönemin ilk ışıklarından birini hissettirecek bir karşılaşma veya bir içsel uyanış yaşayabilirsiniz. Hayallerinize giden yolda yürümeye başlamak için insanlarla konuşabilir, yeteneklerinizi nasıl daha iyi bir kazanca dönüştürebileceğinizi keşfedebilirsiniz. Tesadüfleri önemseyin. Birileri bilmeden de olsa sizin faydanıza çalışıyor. Fark edin.

Sunumlar, lansmanlar, önemli görüşmeler ve davetler için ayın sonunda oluşan pozitif etkileri kullanın. Bu tarz temalarda işin ciddiyetinin yanı sıra, keyif öğelerini de ihmal etmeyin. Biraz gevşeyip eğlenmenize bakın. Unutmayın, hayatta her şey zor yoldan olmak zorunda değil. Biraz eğlenmek, kafanızı dinlemek, sürekli uğraştığınız konulardan uzaklaşmak yaratıcılığınızı körükleyip, enerjinizi tazeleyecektir. Kendinize bu izni verin.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

 Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: