YENGEÇ Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Sevgili Yengeç’ler, eğer kendi işinizi yapıyorsanız veya yapmak istiyorsanız, bu ay faydalanmanız gereken enerjiler var. Öncelikle mevcut durum ve gitmek istediğiniz yola dair ne hissettiğinize bakın. Doğru okudunuz. Hislerinize bakın. Bu ay size en çok yardımcı olacak hareket bu olacaktır.

Hayatınızın kurumsallaşma temasının ağır bastığı bir dönemine giriyorsunuz. Bu durum, iş kurmak, yatırımlar yapmak, adım adım ilerlemek olarak kendini gösterecektir. Acele etmeyin. Her şeyin sağlam bir temele dayanarak, güçlü bir şekilde kurulması için motivasyonunuzu koruyun. Kendi işini yapan Yengeçlerin artık büyüme dönemi. Siz isteseniz de istemeseniz de bu büyüme etkilerini yaşayacaksınız. Bazen çalışanlarınızın artması, daha fazla iş yükü ve daha fazla insanla uğraşmak korkutucu geliyor olabilir. Bunu anlıyorum. Ancak benim baktığım tabloya siz bakıyor olsanız, biliyorum ki bir dakika bile durmaz ve büyüme yolunda emin adımlar atmaya gönüllü olurdunuz.

Bu ay Yengeçler için önemli vurgular veriyor. Bu vurgulardan bir tanesi evinize ve ailenize dair. Bir kurulum süreci için oldukça iyi bir zamandasınız. Belki ilişkinizi resmiyete dökmek, aynı eve taşınmak, evlenmek için üzerinizdeki baskılar artıyor olabilir. Bu baskılara direnmeyin. Değişimler sizi her ne kadar endişelendirse de doğru olan bu değişimlere izin vermek bu ay.

Aşk ilişkinizde kartları açık oynamanın vakti gelmiş görünüyor. Neyi bekliyorsunuz? Neden partnerinize onunla bir ömür geçirmek için duyduğunuz arzuyu söylemiyorsunuz? Hadi yapmayın, utanacak bir şey yok. Sizin bu arzunuza cevap vermeyip, sizi üzecek bir partner ile uzun dönemde mutlu olabileceğinizi düşünüyorsanız bir defa daha düşünün.

Bu ayın ilk yarısında kazançlarınızı arttırmak için oldukça güzel etkiler alıyorsunuz. Pahada büyük işler yapmak için motive olun. Yüksek rakamlar telaffuz etmekten çekinmeyin. Emeğinizin, zamanınızın ve yeteneklerinizin değerinizi daha fazlaya satabileceğinizi siz de biliyorsunuz. Tek yapmanız gereken bunu doğru biçimde ifade edebilmek. Çekinmeyin, değerinizi küçümsemeyin. Bir yıldız gibi parlamak istiyorsanız bu konulara biraz daha eğilin.

Bu ay Koç burcunda oluşacak olan dolunay, kariyerinizi, başarılarınızı ve yükselmenizi tetikleyici bir ışık veriyor. Şartların olgunlaştığını ve artık bir adım daha yukarı çıkmanızın zamanı geldiğini anlatmak istiyor. Belki de az önce bahsettiğim gelir artışlarını bu yolla sağlıyor olabilirsiniz. Yeni olana kucak açın. Hayatınızda dokunduğunuz her şeyi altına dönüştürebilecek bir dönemde olduğunuzu tekrar hatırlatıyorum. Bereketiniz bol olsun!
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: