YENGEÇ BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Geçtiğimiz ay maddi konular fazlaca gündeminizde olunca, bir takım endişeler yaşamış olmanız muhtemel. Belki işler, pazarlıklar zorladı, belki harcamalarınız arttı, belki de gelecek konusunda kaygılandınız. Bunlar dönem dönem herkesin başına gelen şeyler. Önemli olan bunları kabul edip, gülümseyip, bu konulara dair aksiyon almak. Ben de bir Yengeç burcuyum. Endişe veren konularda harekete geçmekte zorlandığınızı anlayabiliyorum. Bu noktada yapmak gereken en önemli şey, endişelerimizin gerçeğe mi, yoksa bir kuruntuya mı dayandığını sorgulamak olmalı. Çünkü biz Yengeçler, endişelerimizden arındığımızda neyi nasıl yapmamız gerektiğini iyi biliyoruz. Bu nedenle kendimizi mutlu etmeyi, kendimize borçluyuz.

Eylül ayının hemen başında tekrar üretmeye başlamak, düzene girmek, kararlılık ve disiplin anlamında pozitif etkileşimler altına gireceğiz. Prestijinizi arttırmak, ses getirecek, hakkınızda konuşturacak girişimlerde bulunmak için enerjiniz ve motivasyonunuz adım adım yükselecek. Uzun süredir bekleyen, bir türlü elinizin uzanmadığı konularda hızla ilerleyebileceksiniz. Detaylara gösterdiğiniz özen, merak ve ayaklarınızın yere basması, işleri tahmininizden çok daha fazla kolaylaştırıp hızlandıracak.

İletişim trafiğiniz hızlanabilir. Detayları ve zamanlamaları kaçırmamak için bu ay günlerinizi planlayarak hareket etmenizde fayda var. Zira iletişim trafiğiniz artarken, seyahatlerin de artması muhtemel. Seyahat dediğime bakmayın. Gün içerisinde oradan oraya koşturmak, organize olmak temel kaygınız olacak. Yetişemem diye düşünmeyin. Yetişmek için tüm evren size yardım edecek.

İletişim, yazılar, yayınlamak, röportajlar, ulaşım, ticaret, anlaşmalar gibi temalarda aksiyon almak için zihninizin açıklığını hissedecek ve hızınıza hayran kalacaksınız. Yeter ki kendinizi takdir etmeyi bilin. Bu temalarda artık  bol bol aksiyon zamanı. Gökyüzünün genel etkileşimi, bu temalarda yaratıcılığınızı arttırıyor ve bu durum gelirlerinizi arttırmak olarak sonuçlanıyor olabilir.

Ay boyunca gelirlerinizi arttırmaya yönelik etkiler devam edecek. Bu etkiler içsel olarak yönünüzü görme, endişesiz ve cesaretle hareket etme olarak ortaya çıkabilir.

Eğlence, sahneler, yaratıcılık, lansmanlar gibi temalar hayatınızda var ise, içiniz rahat olsun. Bu ay pırıl pırıl paralayacağınız bir ay. Çekiciliğinizin yüksek olduğu, gelecekte size yardımcı olacak kişileri etkileme potansiyeline sahip olduğunuz bir ay.

Ayın hemen başında sözleşmeler, seyahatler, el sıkışmalar için olumlu bir dönemdesiniz. Geçtiğimiz dönemde gelirlerinizi arttırıcı neler yaptınız? Kimlerle görüştünüz? Şimdi bu kişilerle işi sözleşmeye dökme ve detayları tamamlama dönemi. Belki de yılın en karlı işbirliklerine imza atıyor olabilirsiniz.

Ayın ortasında yine meşgul olduğunuz temalarda yepyeni başlangıçlar, fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu ay planlı yaşayın ve detaylara hakim olun.

Bu ayın en güzel haberlerini en sona sakladım. Yengeçler için AŞK dönemindeyiz. Rüzgarlar aşkı size doğru uçuruyor. Sessizce sizi izleyen bir partner, büyüleyici, ayaklarınızı yerden kesici bir aşkı size taşıyor olabilir. Doğru aşk için uygun dönemdesiniz, kendinizi bırakmak için daha güzel bir zaman olamaz. Kendinizi bırakamıyorsanız, bu güzel etkiler keyifli vakit geçirmek olarak da ortaya çıkabilir. Enerjinizin yüksek olacağı bu ayda hem kazanmaya hem de aşka vakit yaratabileceğinizi biliyorum.

Halihazırda ilişkisi olan Yengeçler için bu güzel etkiler romantizmin, paylaşmanın ve samimiyetin doruklarda yaşanması olarak deneyimleyebilir. Ancak bu etkiyi bilip, ilişkinizi canlandırmak sizin elinizde, hatırlatırım.

Doğurganlığınızın da yüksek olacağı bir dönemde olduğunuzu bilmenizi isterim. Çocuk sahibi olmak için güzel bir dönem. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız ilk aksiyonları almanın tam zamanı. Bir yandan da çevrenizden gelen bebek haberleri, çocuklarla geçireceğiniz güzel vakitler, bu ayınıza mutluluk katacaktır. Bu mucizevi enerjiyi deneyimlemek için oyunlar oynayın, bebekleri izleyin, sizlerle konuşmasalar bile size aktaracakları güzel mesajlar olacağına eminim.

Bu ayın Balık burcunda oluşacak dolunayı, sizler için eğitim ve keşfetme zamanı diyor. Eğitim almak, vermek, organize etmek, başvurularınızı yapmak gibi temalar ile meşgulseniz güzel ve hızlandırıcı etkileşimler sizleri bekliyor. Uzun süredir merak ettiğiniz bir konuya dair araştırmalar yapmak, eğitim programlarını belirlemek, bu doğrultuda görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konulardan para kazanıyorsanız, tanıdığınız kişilerin desteğini almak, tanıtım veya yayılmak  için başkalarının kaynaklarını kullanma tarafında işler yolunda gidecektir.

Bu ay uzun mesafeli seyahatler gündeminizde olabilir. Yabancı kişilerle ve ülkeler ile yoğun bir iletişim içerisinde olabilirsiniz. Çalıştığınız işte uluslar arası ilişkileri ilgilendiren pozisyonlara geçebilirsiniz. Eğitim, kurs gibi yeni temalarla hayatınızı zenginleştirmek ve çevrenizi genişletmeye odaklanabilirsiniz.  Tekrar üniversiteye başlayabilir, tez, yüksek öğrenim, akademik kariyer gibi konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Hangisini yapıyorsanız yapın, bilmenizi istediğim tek bir şey var: Bu aksiyonlar, bugün etkilerini hesaplayamayacağınız güzellikleri ve bereketi hayatınıza taşıyacak. Bu yaptıklarınız ilerleme, zihinsel genişleme, kendinizi ve hayatı keşfetmek için muhteşem etkiler sunacak. Önemli kişilerle tanışmanıza da vesile olabilir.

Mutluluktan içinizin içinize sığmadığı, endişesiz, kararlılıklarla ve hızla dolu bir ay diliyorum.

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: