YENGEÇ Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu

YENGEÇ Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Yengeç Burcu Okuyucularım,

Kasım’da aşk başkadır…” denir ya, işte bu cümle bu yıl sizin için geçerli! Kışın soğuk günleri yaklaşırken, sıcacık bir aşkın kollarına kendinizi bırakmaya ne dersiniz?

Bekar Yengeç’ler için derin, kalıcı ve yakıcı aşk ilişkilerine başlangıç verecek olan güzel etkiler var bu ay. Bu ay sizler için doğru ve sağlıklı aşk ilişkisine işaret eden bir ay. Bekar Yengeçler hayatlarında oldukça önemli bir yer kaplayacak olan bir ilişkiye başlıyor olabilir. İlişkiniz hızlı bir şekilde ciddiyet kazanıp, evliliğe doğru ilerleyebilir. Sizler için ne kadar güzel bir etkileşim! Beni Twitter hesabımdan (@burcuvurkac) haberdar etmeyi unutmayın. Özellikle ayın ortalarında kendini yoğun bir şekilde hissettirecek olan bu etkiler yüzünüzü çokça güldüreceğe benzer. Bu yeni aydan itibaren aşk, mutluluk, eğlence ve yaşama coşkusunu sığdıracak yer bulamayabilirsiniz. Özellikle son dönemin aşırı zorlaya ve sıkan etkilerini hatırlayınca, nefis bir dönemin önünüzde uzandığını söylemeden edemiyorum.

Bu ay, eskiden gelen ilişkiler, romantizmden payını alamamış eski arkadaşlıklar da ilişkiye dönüşebilir. Bu güzel bir durum sizler için. Arkadaşlık mı sevgililik mi ayrımında kalırsanız, aşka kendinizi açın. Diğer yandan eski romantik ilişkileriniz de tekrar gündeminize girebilir. Eskide olup bitenleri bir kenara bırakın ve ikinci bir şans vermeyi deneyin.

Bir süredir beraberliği olan Yengeçler ise evlenme teklifi alıyor veya teklif ediyor olabilir. Artık aşkınızı kurumsallaştırmanın zamanı gelmiş görünüyor sevgili Yengeçler. Yüzünüz gülsün. Adım atmakta olduğunuz bu yeni hayat sizlere huzurun, rahat yaşamın kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Çocuk sahibi olmak isteyen Yengeçlerin kullanması gereken bir ay. Bu girişimlerinizi başlatıyor veya sonuç alıyor olabilirsiniz. Farkındaysanız baştan beridir anlattığım tüm etkiler, kalıcılık ve birlik olma mesajı taşıyor. Hayatınıza kalıcılığı almanın daha güzel bir zamanı olamaz Endişelerinizi bir kenara bırakın ve olanların tadını çıkarın. Her şey sizlerin yüzünün gülmesi için şekilleniyor.

Eğlence sektöründe çalışan veya işleri yaratıcılık, yetenek, eğlendirmek gibi temalar içeren Yengeç’ler için bu yılın en güzel etkileşimleri doğuyor. Şöhretinize şöhret katmak, daha da tanınmak ve kalıcı eserler bırakmak için kullanmanız gereken bir ay. Aşkın sarhoşluğu ile işlerinizi rafa kaldırmayın.

Evinizde düzenlemeler yapmak, ev değişimi veya birlikte yaşamak gibi vurgular da veren bu ayda, evinize dair tüm yaptıklarınız size iyi gelecek.

Ayın sonunda bir takım sırlar ortaya çıkabilir. Buna canınız sıkılmasın. Bunların neden sizden saklanmış olabileceğini anlamaya çalışın. Arkada yatan niyet, gayet iyi bir niyet olabilir.

Yüzünüzün çokça güldüğü bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İZİNSİZ kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

 

%d blogcu bunu beğendi: