YENGEÇ Burcu KASIM Ayı Yorumu

Sevgili Yengeçler,
Sizler için yılın dönüm noktası aylarından birine geldik. Anlatmak için çok heyecanlıyım.

Öncelikle geçtiğimiz ay başlayan Merkür gerilemesinin etkisinden bahsetmek istiyorum. Hayatınıza geçmişte yarım kalmış arkadaşlık ve aşk ilişkisi tekrar gündeminize girebilir. Şimdi, geçmişte yapılan hatalardan derslerinizi alıp geçmişi rafa kaldırmanızda fayda var. Bu kişiler ile yepyeni bir başlangıç yapıyor ve mutlu, bereketli bir beraberliğin kapısını aralıyor olabilirsiniz.

Bu ay sizler için doğru ve sağlıklı aşk ilişkisine işaret eden bir ay. Bekar Yengeçler hayatlarında oldukça önemli bir yer kaplayacak olan bir ilişkiye başlıyor olabilir. İlişkiniz hızlı bir şekilde ciddiyet kazanıp, evliliğe doğru ilerleyebilir. Sizler için ne kadar güzel bir etkileşim! Beni Twitter hesabımdan (@burcuvurkac) haberdar etmeyi unutmayın.

Bir süredir beraberliği olan Yengeçler ise evlenme teklifi alıyor veya teklif ediyor olabilir. Artık aşkınızı kurumsallaştırmanın zamanı gelmiş görünüyor sevgili Yengeçler. Yüzünüz gülsün. Adım atmakta olduğunuz bu yeni hayat sizlere huzurun, rahat yaşamın kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Çocuk sahibi olmak isteyen Yengeçlerin kullanması gereken bir ay. Bu girişimlerinizi başlatıyor veya sonuç alıyor olabilirsiniz. Farkındaysanız baştan beridir anlattığım tüm etkiler, kalıcılık ve birlik olma mesajı taşıyor. Hayatınıza kalıcılığı almanın daha güzel bir zamanı olamaz Endişelerinizi bir kenara bırakın ve olanların tadını çıkarın. Her şey sizlerin yüzünün gülmesi için şekilleniyor.

Eğlence sektöründe çalışan veya işleri yaratıcılık, yetenek, eğlendirmek gibi temalar içeren Yengeç’ler için bu yılın en güzel etkileşimleri doğuyor. Şöhretinize şöhret katmak, daha da tanınmak ve kalıcı eserler bırakmak için kullanmanız gereken bir ay. Aşkın sarhoşluğu ile işlerinizi rafa kaldırmayın.

Bu ay kalabalıklarda olmak, yaptıklarınızı anlatmak, yeni kişiler ile tanışmak sizler için çok faydalı olacaktır. Kendinizi eve kapamayacağınıza dair söz vermenizi istiyorum. Zira tanıştığınız kişiler, sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için güçlere ve önemli insanlarla bağlantılara sahip olabilir. Kendinizden bahsetmekten, o kişileri davanıza ortak etmekten çekinmeyin.

İletişim, medya ile ilişkiler, yayıncılık, ulaştırma, haberleşme gibi konularda her türlü uğraşınıza hız vermeniz gereken bu ayda, detayları fazlası ile önemseyin. Problemlerinizin çözümü, detaylarda gizli görünüyor. Ancak detayları önemseyin derken, onlara aşırı bir şekilde takılıp kalmayın. Büyük resimdeki hedefiniz ve ona doğru ilerlemek hep aklınızın bir köşesinde olsun. Aksi taktirde gereksiz zaman kayıpları yaşayabilirsiniz.

Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: